Author: l***1
Date:
Review: Helps with my perimenopause skin.
Price: NT$71
Original Price: NT$117
| Texture | Serum |
| Style Type | Centella Asiatica |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 3.6 cm |
| 寬度 | 3.6 cm |
| 高度 | 10.5 cm |
| 淨重 | 30 g |
| SKU | sb260228152334382351621 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 2855506 people said the quality is very good!
Author: l***1
Date:
Review: Helps with my perimenopause skin.
Author: h***n
Date:
Review: Haven't tried it yet but am going to use it looks good though
Author: Y***r
Date:
Review: Moistureing effect: Good Texture: Good Scent: Good
Author: j***0
Date:
Review: Primeira vez que compro o serum parece bom, mas ainda é cedo para chegar a uma conclusão. Se for realmente bom comprarei novamente.
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.